Kolejna część bestsellerowej powieści młodzieżowej!

P.S. Wciąż cię kocham. O Chłopcach” to kontynuacja bestsellerowej powieści pt. „Do wszystkich chłopców, których kochałam”, która odniosła ogromny sukces wśród czytelników na całym świecie. Prawa do ekranizacji książki wykupiła także platforma Netflix!

Pierwsza część cyklu przedstawia nam historię Lary Jean, która rozpoczyna właśnie naukę w klasie maturalnej. Dziewczyna nie wyróżnia się raczej niczym szczególnym od pozostałych koleżanek ze szkoły, no… prawie – nie każda przecież pisze listy miłosne do swoich rówieśników, które nigdy nie docierają do rąk adresatów. Zamiast tego lądują one w starym pudle po kapeluszach. To dla niej pewnego rodzaju terapia i sposób na poradzenie sobie z niechcianymi uczuciami. Gdyby tylko wiedziała, że pewnego dnia, ktoś skradnie skrzętnie ukrywane pudło, a listy w nim spoczywające odnajdą swoich właścicieli… Zapowiadają się problemy z których niełatwo będzie wyjść bez szwanku!

Kolejna część bestsellerowej powieści młodzieżowej!

W drugiej części obserwujemy związek głównej bohaterki ze swoim chłopakiem – Peterem. Lara nie potrafi siedzieć bezczynnie, kiedy ma świadomość, że obiekt jej westchnień spędza zbyt dużo czasu ze swoją byłą dziewczyną – Genevieve. Dziewczyna staje się zazdrosna i nieufna, nie wierzy w zapewnienia o wierności. Gdyby tego było mało, na jej drodze pojawia się także John Ambrose – piąty adresat listów, które Lara pisała w przeszłości, nie ukrywa on, że bohaterka wpadła mu w oko. Początkowo Lara odrzuca zaloty Johna, interesuje ją wyłącznie Peter, jednak po pewnym czasie coś zaczyna w jej sercu pękać… Jaką decyzję podejmie i czy na pewno będzie ona w stu procentach słuszna?

P.S. Wciąż cię kocham. O Chłopcach” to powieść z gatunku young-adult obok której nie możesz przejść obojętnie!

Jenny Han – bestsellerowa autorka młodzieżowa

Jenny Han urodziła się 3 września 1980 roku w Richmond w Stanach Zjednoczonych. Przygodę z literaturą rozpoczęła w 2006 roku, chociaż zaczęła pisać i tworzyć swoje powieści już w college’u. Tworzy powieści z gatunku young adult-fiction, które są skierowane przede wszystkim dla młodzieży. Obecnie mieszka w Brooklynie w Nowym Jorku. Była nominowana do nagrody Goodreads Choice Awards w kategorii: Best Young Adult Fiction. Na swoim koncie posiada tytuły, takie jak:

  • „Ból za ból”,
  • „Bez Ciebie nie ma lata”,
  • P.S. Wciąż cię kocham. O Chłopcach”,
  • „Dla nas zawsze będzie lato”,
  • „Ogień za ogień”,
  • „Do wszystkich chłopców, których kochałam”,
  • „Popiół za popiół”,
  • „Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań” (współautorka),
  • „Tego lata stałam się piękna”.